הדרך שלך להתחיל מחדש!
אתה יכול להיגמל מהריגוש

גמילה הוא הליך לא פשוט, ואנחנו כאן לתת לך ליווי מקצועי לאורך כל הדרך. אתה לא תישאר לבד – ואנחנו לא נוותר לך בקלות. נעשה את זה ביחד! בשביל העתיד שלך ושל משפחתך.

מי זכאי לקבל טיפול?

כל אדם הרואה עצמו כנפגע הימורים יכול להתקבל לטיפול. זה לא משנה אם אתה נפגע ישיר (המהמר עצמו) או נפגע עקיף (בן משפחה וכדומה), ובלבד שניתן לקיים עימך שיחה טיפולית על פי הכללים. מטרת הטיפול היא חזרה למסגרת חיים נורמטיבית ללא עיסוק בהימורים כלל ולכן, בכדי להימנע מהימורים לאורך זמן, המטופל צריך לעשות שינויים גם באורח החיים, בדרכי ההתמודדות ובדרכי החשיבה.

הטיפול נעשה באמצעות שיחות אישיות וקבוצתיות ובהתאם לצורך גם טיפול זוגי ומשפחתי. תכנית הטיפול נקבעת על ידי וועדת מיון ואבחון בה שותפים המטפל, מנהל המרכז ורופא היחידה. בתחילת התהליך המטופלים מקבלים עזרה בתהליך הגמילה ועוברים הכנה להתמודדות עם התסמונות שלה. לאחר הגמילה ממשיך הטיפול הפסיכו-סוציאלי דרך העמקת המודעות למחלה ולתוצאותיה, לימוד דרכי התמודדות ועיבוד תהליך השינוי. מטופלים שנפלטו ממעגל העבודה או שלא עבדו בעבר באופן סדיר, מופנים לאחר הגמילה למסגרות שיקומיות שונות. מטופלים הזקוקים למסגרת טיפולית חלופית מופנים על ידינו למסגרות אשפוז מתאימות. במקרים אל, אנו מכינים את המטופל למסגרות אלו ומתחייבים להמשיך לטפל בו לאחר האשפוז. במקביל, אנו ממליצים לכל הפונים להשתלב גם בקבוצות לעזרה עצמית (G.A) הפזורות ברחבי הארץ.

רואים גם את בני משפחה שלך

המתחים, ההלוואת, הנפילות – משפיעות באופן ישיר גם על הזוגיות ועל ניהול המשפחה. אנחנו מפעילים גם תכניות תמיכה לאנשים הקרובים אלייך ושחשובים לך. תהליך ההחלמה הוא שלך אבל גם להם לא קל. פיתחנו ליווי לבני המשפחה שהוא חשוב מאוד לטיפול בבעיה ברמה המשפחתית – לעתיד בטוח וטוב יותר.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק.

איפה אפשר לקבל את העזרה של עמותת "אפשר" ?

צוות המומחים שלנו לטיפול בנפגעי הימורים בעמותת "פועל בפריסה ארצית במרכזים שלנו ברמת גן, רחובות, ירושלים, ראש פינה ומודיעין. תהליך הטיפול והגמילה מיועד לכם במטרה שתצאו לדרך לחדשה אמיתית, אבל גם לא רק! אנחנו כאן גם עבור בני המשפחה שלכם.

לעמותת "אפשר" וותק וניסיון של יותר מ-30 שנה בטיפול בגמילה מניעת התמכרויות. צוות מרכזי הטיפול כולל עובדים סוציאליים, מומחים ופסיכיאטר.

שותפים למסע הגמילה
וההחלמה שלך

תכנית מותאמת אישית
לכל משתתף

צוות מומחים
ועובדים סוציאלים

יותר מ-30 שנות וותק
וניסיון בטיפול וגמילה

כאן מתחילים במסע ההחלמה שלך:

עמותת אפשר – עמותה לפיתוח שירותי רווחה וחינוך (ע"ר)
ארלוזרוב 1, רמת גן  | 03-5026030

דילוג לתוכן